Půjčky ihned pro nezaměstnanéVýhodou půjček ihned je i to, že bývají často určeny i pro nezaměstnané. Zatímco v bance nezaměstnaní nebo lidé bez příjmů většinou nemají šanci úvěr dostat, nebankovní společnosti nabízející rychlé sms půjčky mají podmínky mnohem mírnější a tak si u nich půjčku mohou vzít i nezaměstnaní žadatelé. V podmínkách mnoha poskytovatelů těchto půjček je sice často napsané, že žadatelé o půjčku musí mít trvalý příjem, ale vzhledem k tomu, že se tyto žádosti zpracovávají on-line a obvykle není třeba dokládat potvrzení o příjmech, v praxi tak tyto půjčky ihned často dostanou i lidé, kteří jsou nezaměstnaní a nemají žádné příjmy.

Půjčky ihned na směnku

Jednou v možností, jak získat půjčku ihned jsou půjčky na směnku. Takové půjčky většinou nabízejí soukromé fyzické osoby a často jsou tyto půjčky jedinou možností pro osoby, které potřebují půjčit vysokou částku (takže jim finské SMS půjčky nepomohou) a zároveň nemají možnost vzít si úvěr od banky. Půjčky na směnku se poskytují často i v milionových částkách a peníze jsou žadateli převedeny na účet nebo vyplaceny v hotovosti po podpisu směnky a ověření pravosti podpisů u notáře. Často bývá u těchto půjček podmínkou ručení majetkem, ale není to tak vždy, záleží na podmínkách, které si poskytovatel půjček na směnku nastaví. S nabídkou půjček na směnku se můžeme setkat jak na internetu na různých inzertních serverech, tak na stránkách novin v inzertních rubrikách.

Půjčky ihned od Provident Financial

Nejznámějším českým poskytovatelem rychlých půjček je společnost Provident Financial. U Providentu si můžete vzít půjčku od 4 000 do 80 000 Kč a zároveň si můžete vybrat buď hotovostní nebo bezhotovostní formu této půjčky. Pokud na peníze spěcháte a potřebujete půjčku ihned, bude pro vás lepší hotovostní půjčka, kterou dostanete na ruku do 48 hodin. V případě, že si zvolíte bezhotovostní půjčku, dostanete peníze na váš bankovní účet do 13 dnů od podání žádosti. Bezhotovostní půjčky Provident mají výrazně nižší úroky, takže pokud na peníze tolik nespěcháte, rozhodně se vám, zvláště u vyšších částek vyplatí vybrat si bezhotovostní úvěr – např. pokud si půjčíte 50 000 Kč s délkou splácení 60 týdnů, tak v případě hotovostní půjčky zaplatíte celkem 91 803 Kč, zatímco u bezhotovostní půjčky jen 65 888 Kč a to už je opravdu hodně velký rozdíl. Žádost o půjčku ihned od Providentu si můžete podat jednoduše on-line na internetových stránkách https://www.provident.cz/, jejichž součástí je i úvěrová kalkulačka, veškeré podrobné informace o půjčkách, odpovědi na nejčastější dotazy atd. Kromě on-line žádosti přes internet je možné si o půjčku zažádat také telefonicky a to na čísle 844 188 189, které je v provozu ve všední dny od 7 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 18 hodin. Co se týká splácení půjčky, tak to je rozdílné u hotovostní a bezhotovostní formy. U hotovostní půjčky probíhá splácení tak, že vždy jednou za týden vás navštíví obchodní zástupce Providentu, který od vás vybere pravidelnou týdenní splátku půjčky. V případě bezhotovostního úvěru pak půjčku splácíte buď bankovním převodem (zadáním trvalého příkazu k úhradě nebo každý týden jednorázovým příkazem) a nebo vložením hotovosti na přepážce banky. 

Půjčky ihned od Home Credit

Dalším předním poskytovatelem půjček v České republice je společnost Home Credit, která nabízí hned několik úvěrových produktů. Kromě hotovostních půjček má ve své nabídce také konsolidaci úvěrů, kreditní karty nebo možnost nákupů na splátky. Hotovostní půjčka Home Credit je poskytována ve výši 10 000 až 150 000 Kč a můžete si o ni požádat třemi způsoby. Buď jednoduše on-line prostřednictvím webových stránek na adrese http://www.homecredit.cz/, nebo telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 700 762 a také osobně na pobočkách České pošty. Půjčky ihned od společnosti Home Credit jsou určeny pro osoby starší 18 let, které mají stálý zdroj příjmu – půjčku tedy mohou dostat i důchodci, pokud mají dostatečně vysoký důchod, aby z něho mohli svůj úvěr bez problémů splácet. Co se týká dokladů, tak potřeba jsou dva doklady totožnosti, takže občanský průkaz + ještě jeden doklad. K půjčce není třeba mít ručitele, ani dokládat potvrzení o příjmech, výše příjmu se pouze píše do žádosti, ale není potřeba ji mít potvrzenou od zaměstnavatele. Výhodou půjčky od Home Creditu oproti jiným rychlým půjčkám je např. možnost sjednat si k ní i pojištění – klienti mají na výběr ze tří balíčků – Standard, Plus a Premium. Dalším plusem je také možnost změnit si výši splátek – poté, co řádně zaplatíte první čtyři měsíční splátky, můžete si jejich výši za poplatek změnit. Splátky je také možné za poplatek odložit a to vždy jednu splátku po každém roce trvání úvěrové smlouvy. Pokud jde o způsob vyplacení půjčky, tak to probíhá buď bezhotovostním bankovním převodem a nebo zasláním poštovní poukázky přes Českou poštu.

Jsme experti na nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky a vyplacení exekuce. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta.

Půjčky ihned od VATAONLINE

Pokud potřebujete půjčku ihned a stačí vám jen menší částka do 4 999 Kč, můžete se obrátit na společnost VATAONLINE s.r.o., která se specializuje na tyto malé krátkodobé  půjčky. Půjčka je určená všem občanům ČR starším 18 let, kteří splňují několik hlavních požadavků – mají trvalý zdroj příjmů (ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo mateřské dovolené), berou minimálně 7 000 Kč čistého měsíčně, mají vlastní bankovní účet a nejsou zapsaní v registru dlužníků. V případě, že splňujete tyto podmínky, můžete si o půjčku ihned zažádat na internetových stránkách http://www.vataonline.cz/, kde je třeba se nejdříve zaregistrovat, nastavit si přihlašovací údaje a zaplatit registrační poplatek ve výši 1 Kč. Minimální výše této půjčky ihned je 100 Kč a maximální výše již zmíněných 4 999 Kč. Doba splatnosti je pak od jednoho dne do max. 35 dní. Splatnost půjčky je možné si i prodloužit a to maximálně o jeden měsíc. V případě, že půjčku splatíte dříve, dostanete dokonce zpátky přeplatek, což je výhoda, kterou téměř nikdo jiný nenabízí. Naopak v případě nesplacení půjčky včas je klientovi účtována pokuta.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!