Půjčky ihned na účetMnozí z nás někdy zažili, jaké to je mít hluboko do kapsy. A přitom je potřeba zařídit a nevyhnutelně nakoupit například nové vybavení bytu, protože staré jako naschvál dosloužilo. Pokud jsou peníze opravdu třeba, není často jiné řešení, než sáhnout po půjčce. Navíc jedno ze znamení současné doby je život „na dluh“, tedy utrácet dříve, než máme peníze. Firmy poskytující jakékoliv půjčky kdykoliv tak rostou jako houby po dešti a předhání se s výhodnými nabídkami. Jak a kde tedy získat výhodnou půjčku? Tu si můžeme vyřídit například u bankovních institutů, jinou možností jsou pak nebankovní půjčky – ať už s ručitelem či bez něj. Při obou možnostech je snadné získat půjčky ihned.

Rychlá půjčka je vhodná když potřebujete nutně peníze. SMS půjčka vám zajistí peníze do několika minut. Home Credit půjčka je jedna z nejlepších nebankovních půjček.  Jsme experti na nebankovní půjčky všeho druhu. Rychlá SMS půjčka s odesláním hotovosti na bankovní účet klienta.

Výhody a nevýhody půjček

Bankovní půjčky jsou nejčastějším způsobem, jak získat finanční injekci. Jejich největší a nespornou výhodou je záruka, že vše proběhne v pořádku a bez větších komplikací, což se nedá říct při nebankovních půjčkách. Banky se totiž zajímají o vaše možnosti splácení, životní situaci, počet vyživovaných osob – tedy o to, jestli jste vhodní žadatelé a jak vysoký úvěr jste schopni „utáhnout.“ Díky velké konkurenci nabízí za dané situace opravdu výhodné podmínky, proto jsou určitě ekonomičtější než půjčky od nebankovních subjektů, které mívají vysoké úroky a také půjčenou částku přeplatíte o nezanedbatelnou sumu. Nevýhodou, jak lze usoudit, je vyřizování a papírování, avšak odměnou jsou seriózní podmínky. Kdo by mohl mít problém se získáním takové výpůjčky, to jsou osoby, které už měly v minulosti problém se splácením a řadí se do kategorie takzvaných problémových klientů. Ti naopak ocení možnost získání půjčky ihned mimo banky. V takovém případě se nabízí možnost využití získání půjčky bez registru, bez potvrzení přijmu, půjčky na směnku a tak dále. Rizika jsou však vyšší, stejně jako výsledné navýšení vypůjčených peněz.Zřízení půjčky ihned

Půjčky ihned jsou nabízeny širokému spektru osob a zařídit si ji může opravdu každý. Jedinými podmínkami, které mohou uchazeče o půjčky ihned omezovat, jsou věk nad 18 let a trvalé bydliště na našem území. Je ale pravda, že v případě osob nad 70 let by mohl nastat problém a mohlo by dojít k neposkytnutí půjčky ihned z důvodu vyšší rizikovosti klienta v důsledku takto vysokého věku. Jak už sám název napovídá, půjčky ihned jsou vhodné pro osoby, které potřebují peníze v co nejkratším čase. Rychlost zařízení půjčky ihned spočívá v požadavku minimálních informací o klientovi, z čehož plyne Vaše naprosté zachování soukromí jak o Vaší osobě, tak také o účelu, na který si půjčku zařizujete. Proces vyřízení tedy urychluje malé množství formalit a hlavně nepotřebnost nahlížení do registru.

Prakticky jediným dokladem, který pro vyřízení půjčky ihned budete potřebovat je občanský průkaz, přičemž pro podání žádosti po telefonu, či přes internet stačí většinou zadat pouze Vaše rodné číslo. Nepotřebujete tak žádné potvrzení o příjmu, což usnadňuje situaci skupinám obyvatel, kterým by běžná banka peníze nepůjčila. Nebankovní instituce rovněž neprovedou žádné další prověřování Vaší osoby ať již s využitím registru či jiných finančních instrumentů. Půjčky ihned, které můžete obdržet během několika málo hodin, jsou nabízeny především v řádech nižších částek (desetitisíce korun). Splatnost tohoto typu půjčky se řeší zcela individuálně podle výše Vašich pravidelných splátek, celkové vypůjčené sumy peněz a výše úroku, který Vám příslušná nebankovní instituce naúčtuje za poskytnutí jejich služeb. Většinou je však nutné takovéto nižší půjčky splatit v kratším horizontu přibližně 1 až 5 let, což zcela záleží na Vaší osobní dohodě se společností, jejíž nabídky půjčky ihned využijete.

V neposlední řadě je zajímavé zmínit se o RPSN, tedy roční procentní sazbě nákladů, což je číslo, které se velmi často využívá pro srovnání jednotlivých typů půjček u různých nebankovních institucí a dává tak možnost snadněji zhodnotit jejich výhodnost či nevýhodnost. RPSN udává procentní podíl z dlužné částky, kterou je klient povinen uhradit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, správou a dalšími výdaji s využitím půjčky. Od 1. ledna 2002 existuje v České republice ze zákona povinnost uvádět u svých nabídek, kromě několika málo výjimek, i právě hodnotu RPSN. Tento ukazatel Vám může sloužit jako pomocník při výběru kvalitní půjčky.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!